​Principal

Ms. Abha Walters

​Principal

​Secondary Section

Mrs. Aruna Roberts

Mrs. Aruna Roberts

( VI A )

Mrs. Ankita Gupta

Mrs. Ankita Gupta

( VI B )

Mrs.  Vineeta Abraham

Mrs. Vineeta Abraham

(VI C )

Ms. Petrisa Benson

Ms. Petrisa Benson

( VII A )

Ms.  Anuja Masih

Ms. Anuja Masih

(VII B )

Mrs.  Akanksha Khan

Mrs. Akanksha Khan

( VIIC )

Ms.  Nishima Kerketta

Ms. Nishima Kerketta

( VII D )

Ms.  Sunita Rawat

Ms. Sunita Rawat

( VIIII A )

------------

------------

(VIII B )

Ms. Alina S. Prasad

Ms. Alina S. Prasad

( VIII C )

Mrs.  Smita S. Lal

Mrs. Smita S. Lal

(VIII D )

Ms. Sana Khan

Ms. Sana Khan

( IX A )

Ms.  Karuna Lawrence

Ms. Karuna Lawrence

( IX B )

Ms. Shikha Babiah

Ms. Shikha Babiah

( IX C )

Mrs.  Roli Singh

Mrs. Roli Singh

( IX D )

Mrs.  Kakoli Ghose

Mrs. Kakoli Ghose

( X A )

Mrs. Deepa Rawat

Mrs. Deepa Rawat

( X B )

Mrs.  Noreen Dhar

Mrs. Noreen Dhar

( X C )

Mrs.  Vandana Luke

Mrs. Vandana Luke

( X D )

Mrs.  Shweta Prasad

Mrs. Shweta Prasad

( XI A )

Mrs.  Shweta Mathews

Mrs. Shweta Mathews

( XI B )

Mrs.  Vijeta Aldrin

Mrs. Vijeta Aldrin

(XI C )

Mrs.  Neelam Khan

Mrs. Neelam Khan

( XI D )

Mrs.  Esther Pinky Paul

Mrs. Esther Pinky Paul

( XII A )

Ms.  Audry Cocker

Ms. Audry Cocker

( XII B )

Ms. Samra Phillips

Ms. Samra Phillips

(XII C )

Mrs. Pansy Phillips

Mrs. Pansy Phillips

( XII D )

​​Junior Section

Mrs. Shashi G. Singh

Mrs. Shashi G. Singh

( I B )

Mrs. Ruth Mrinalini Komal

Mrs. Ruth Mrinalini Komal

( I C )

Ms. Voilet. C. Bailey

Ms. Voilet. C. Bailey

( II A )

Mrs. Madhulika Masih

Mrs. Madhulika Masih

( II B )

Mrs. Tillotama Maitra

Mrs. Tillotama Maitra

( II C )

Mrs. Anita Jasmin Maxton

Mrs. Anita Jasmin Maxton

( III A )

Mrs. Madhu Doyle

Mrs. Madhu Doyle

( III B )

Mrs. Sahayta T. Joshi

Mrs. Sahayta T. Joshi

( III C )

Mrs. Rachita Malik

Mrs. Rachita Malik

( IV A )

Mrs.Priya Frey

Mrs.Priya Frey

( IV B )

Mrs. Winny Rogers

Mrs. Winny Rogers

( IV C )

Mrs.  Avantika Singh

Mrs. Avantika Singh

( V A )

Mrs. Archana Macknight

Mrs. Archana Macknight

( V B )

Mrs. Mary A. Singh

Mrs. Mary A. Singh

( V C )

​​​Primary Section

Ms. Rachna Singh

Ms. Rachna Singh

( Nursery A )

Mrs. Snehlata Bux

Mrs. Snehlata Bux

( Nursery B )

Mrs. Meenu Thakore

Mrs. Meenu Thakore

( LKG A )

Mrs. Sangeeta Thoma

Mrs. Sangeeta Thoma

( LKG B )

Mrs. Rupinder Hamilton

Mrs. Rupinder Hamilton

( UKG A )

Mrs. Joyce R. Lyall

Mrs. Joyce R. Lyall

( UKG B)

​​​Office Staff

Mr. Antim Kumar Walter

Accountant

Mr. Sunil Walter

Accountant

Mrs. Noleen Paul

Fee Clerk

Mr. Anoop Issac

Fee Clerk

Mrs. Sikha Singh Massey

Clerk

Mr. Vivek Singh

IT Clerk

Mr. Vikrant Babu Katariya

Clerk

​​​​Maintenance In-Charge

Mr. Uday Thakur

Maintenance Incharg

To Top